Moře a pláže

Turisty láká především Rudé moře. Kromě něho je tu ještě Středozemní moře. Koupání v Egyptě je nádherné. Kromě toho si tu užijete mnohých vodních sportů, avšak hlavním lákadlem je potápění. Jde o jedno z nejzajímavějších potápěčských míst na světě. Zdejší podmořský svět skutečně stojí za poznání. Jsou tu nádherné korálové útesy, velké množství rozmanitých ryb a dalších vodních živočichů.


Egypt dovolená na výběr

V Egyptě jsou různá místa vhodná pro potápění se. Některá jsou určená pokročilým, jinde se mohou potápět laikové, pro které to bude premiéra. Ať už jde o jakkoliv zkušeného potápěče, na krásy podvodního světa Rudého moře nezapomene.

V Egyptě má každý hotel svou hotelovou pláž a pokud nejsou hotely součástí jednoho komplexu, nemůžete jen tak mezi plážemi procházet. Jsou od sebe oddělené, takže zůstáváte jen na té, která náleží vašemu hotelu.

Kromě hotelových plážích jsou zde ještě veřejné pláže, ale na ty se nedostanete zadarmo. Platí se za ně. Cena se odvíjí podle lokality, ve které se nachází, a podle poskytovaných služeb.


Pro další informace navštivte Egypt dovolená. Exotické Maledivy dovolená nebo Thajsko dovolená také stojí za zhlédnutí. Nádherná Itálie dovolená je jako zrozená pro dovolenou a Turecko dovolená je proslulé a oblíbené, Řecko dovolená nebo Dovolená Egypt. Do Egypta jedině na poslední chvíli se stravou all inclusive.